De iPad 5 zal een stuk dunner worden dan de huidige iPad, dit is te danken aan de schermtechnologie die ook al is toegepast op de iPad mini. De GF2-schermtechnologie zoals deze technologie heet wordt al in de iPad mini gebruikt deze zorgt er voor dat het iPad-display 23 procent dunner zal worden dan dat van de iPad 4.
Bronnen weten te melden dat de iPad-displays geleverd worden door Nitto Denko, TPK en Japan Display. Fabrikant Wintek welke al eerder iPad-displays maakte is niet genoemd bij de ontwikkeling van de nieuwe schermen.
Apple is op het gebied van displays flink aan het experimenteren zo is Apple ook nog bezig met het energie zuinigere IGZO-display.
Wanneer de iPad 5 te koop zal zijn is nog niet bekend, verwacht wordt in oktober, maar andere bronnen beweren weer dat de iPad 5 veel eerder verkocht gaat worden namelijk al in maart net zoals dat vorig jaar gebeurde met de iPad 3.
![]() | iPhone 5 voor €25,- per maand | ![]() |
![]() | iPhone 5s aanbieding voor €101,- | ![]() |
![]() | iPhone 5s vanaf €24,- p. maand | ![]() |
![]() | iPhone 5 uit voorraad leverbaar | ![]() |
![]() | iPhone 5 €63,- i.c.m. abonnement | ![]() |
![]() | iPhone 5 vanaf €66 euro | ![]() |