Vandaag zijn er foto’s online verschenen van de voorkant van de 4,7-inch iPhone 6. De afgelopen tijd worden er veel foto’s online gezet van mockups en de onderdelen van de iPhone 6. Op de foto’s welke hier onder staan zijn de originele frontjes van de iPhone 6 te zien weet de website 9to5Mac te melden.
Op de foto’s zien we de voorkant in twee kleuren namelijk zwart en wit, aangezien de onderdelen al beschikbaar zijn zal de massaproductie niet lang meer op zich laten wachten.
Op de andere foto kan je duidelijk het verschil in afmeting zien tussen de iPhone 5s en de grotere iPhone 6. Het verschil is dus groot tussen beide toestellen. 9to5Mac laat weten dat er vanavond meerdere foto’s van de iPhone 6 beschikbaar komen.
De iPhone 6 zal in september in de winkels komen te liggen en deze nieuwe iPhone zal een stuk dunner en sneller zijn dan de iPhone 5s, ook zal de camera een flinke update gaan krijgen.